Zobacz portal www.prawosocjalne.plzobacz więcej

Newsletter

Informujemy o zapowiedziach, nowościach, promocjach!

zapisz sięAutorzy

Małgorzata Gąsiorek - radca prawny z 14-letnim stażem. Od 2000 r. współpracuje z Ośrodkami Pomocy Społecznej na terenie Warszawy w ramach obsługi prawnej oraz konsultacji w zakresie prawa pomocy społecznej. Od 2006 r. jest właścicielem kancelarii prawnej obsługującej OPS. Aktualnie współpracuje z pięcioma Ośrodkami Pomocy Społecznej.
Praktyk specjalizujący się w zagadnieniach prawa administracyjnego (ze szczególnym uwzględnieniem pomocy społecznej), prawa cywilnego oraz prawa pracy.
Przez wiele lat godziła zainteresowanie zagadnieniami pomocy społecznej z pracą w Stołecznym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A., w którym przez kilka lat była koordynatorem zespołu radców prawnych. Brała udział w przygotowaniu przekształcenia przedsiębiorstwa komunalnego w spółkę prawa handlowego. Przez 10 lat pracowała w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Od 2009 r. zajmuje się wyłącznie pomocą społeczną, a to skonkretyzowanie zainteresowań zaowocowało niniejszą publikacją.   

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X